Tüm sosyal medya fenomenleri sadece şarkıda yer alan on saniyelik yeri kullanarak şarkının gündemde kalmasını sağlıyor.
Şarkı iki günde trend topik olurken bu durumdan en çok Ahmet Altınbaşak memnun oldu. Bu hafta içinde eşi Dora Altınbaşak ile yeni şarkıları ”Ah şu kadınlar, Ah şu erkekler”in klibini çekerek dikkatleri üzerinde toplayacaklar…
Şarkı iki günde trend topik olurken bu durumdan en çok Ahmet Altınbaşak memnun oldu. Bu hafta içinde eşi Dora Altınbaşak ile yeni şarkıları ”Ah şu kadınlar, Ah şu erkekler”in klibini çekerek dikkatleri üzerinde toplayacaklar…